Mutfakta Bitki Yetiştirmek

16.05.2020
A+
A-

Saksıda Dereotu Fesleğen Kekik Kıvırcık Maydanoz Nane Reyhan Roka Semizotu ve Yeşil Soğan Yetiştirmek, Günlük kullanıma uygun bitkileri evinizin bir köşesinde yetiştirerek yada ufak bahçenizde yetiştirerek yemeklerinizi daha taze şekilde organik olarak hazırlayın.
Kitchen Garden yöntemi ile bitkiler saksıda mutfağın bir köşesinde kullanılıyor. yeşillikler dalında koparıldığı gibi sofralarda ve yemeklerde yerini alıyor, birçok aktar ve marketlerde saksı halinde bu bitkileri bulmak çok kolay.
Restoranlar yemeklerin daha lezzetli olması için bahçelerinde yetiştirdikleri yeşillikleri kullanırlar. Bitkilerin tazeliğini koruması için saksı içinde kullanarak sizde taze yeşillik kullanmaya ne dersiniz.

Trend Dekorasyon
Trend Dekorasyon
Our furniture designs feature high-quality materials and a meticulous attention to detail, all at an affordable price-point.Discover essential pieces in modern designs that will help you create a space that you'll love to live in. Home, garden, bathroom, kitchen, room, decoration, Decoration Ideas,Furniture Recommendations,furniture pictures.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.